BAŞHEKİM GÜNEŞ GÜVENLİK PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
01 Kasım 2018

BAŞHEKİM GÜNEŞ GÜVENLİK PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa GÜNEŞ personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan güvenlik personelleri ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi.

Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Başhekim Güneş, vatandaşların da verilen hizmetten memnun kalması için “Hep birlikte çözümler üretmeliyiz. İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve daha iyi yardımcı olabilmektir.” dedi.

Personellerden Önerileri Alındı
Sohbet toplantısında, personellerin istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Sıkıntılar, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, zorluklar gibi birçok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi.

Memnuniyetle Karşılandı
Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan görüşmeden memnun kaldıklarını belirten personeller, Başhekimin kendilerini ziyaret etmelerini ve yaşadıkları problemleri yetkili kişi olarak dinlemelerini memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.