DARICA FARABİDE FARKINDALIK OLUŞTURACAK TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR
01 Kasım 2018

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde göreve başladığından beri haftalık olağan refakatçi toplantılarına devam eden Başhekim Güneş, bu toplantıların yanı sıra aynı şekilde olağan hale gelecek olan personel toplantılarının ilkini hastane hemşireleri ile başlattı.

Toplantıya davet edilen hastane hemşireleri Başhekim Güneş ile yüz yüze sohbet etme fırsatı yakaladılar. Oldukça samimi geçen toplantıda Başhekim Güneş, servis hemşirelerinin sorunlarını, görev yaptıkları esnada karşılaştıkları durumları, daha rahat bir ortamda çalışabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm araç ve gereçler hakkında bilgi aldı.

Başhekim Güneş; “ Bundan sonra bu tür toplantıların devam edeceğini ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gereken tüm özveriyi göstereceklerini dile getirdi. Bu toplantılardan amaç personelin başhekime kendilerini sohbet ortamında rahatlıkla ifade etmeleri, sorunları iletmelerini sağlamaktır. Bu tür toplantıların bütün personeli kapsayacak şekilde düzenli aralıklarla devam edeceğini ifade etti. Sorunların çözümü ve karar almada çalışanların fikirlerini önemsediklerini bildiren Güneş arkadaşlarımızın önerilerini mevzuat ve bütçe çerçevesinde değerlendirerek bir an önce sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.